Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ORGALOK CK 8400

7.050,00 ден +18% ддв

УПОТРЕБА:

 

ORGALOK CK 8400 се користи за лепење на пластифицирани печатени или непечатени хартии, картони, OPP/BOPP и ПВЦ фолии. ORGALOK CK 8400 е погоден и за мат и за сјајна ладна ламинацији. Во сите случаи, се препорачува корона третман на површината на фолијата за ладна ламинација.

 

Пакување: 30 кг канта

 

Цена: 235 ден/кг + 18%ддв

 

Цена:  пакување канта 30 кг  = 7.050 ден/канта + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ORGALOK CK 8400”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор