Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

HP-H8008

модел HP-H8008
мак ширина на сечење 800 мм
мин ширина на сечење 30 мм
мак дебелина на сечење 80 мм
прецизност на сечење 0,2 мм
притискање на хартијата хидраулично/ автоматски
сечење на хартијата хидраулично/ автоматски
оптичка линија на сечење да
инфрацрвена затита да
буткање на хартијата дигитално/автоматски
сечење после притискање на хартијата да
автоматско управувње со LCD екран дигитално
тежина бруто/нето 750/650 кг
напојување/ моќност 3х380 V, 50 HZ, 4,2 KW
димезии нормална/проширена раб.маса 1400х1480х1550мм/ 2240х1480х1550
Цена во USD + 18%ддв  8.700 USD + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HP-H8008”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор