Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

OZX920M

798.000,00 ден +18% ддв

модел QZX920M
мах ширина на сечење                                 920 мм
мин ширина на сечење                                   10 мм
мах дебелина на сечење                                 100 мм
точност на сечење                             +- 0.01 мм
мах притсок на притискање                              3.500 DAN
Брзина на сечење                        42 пати во мин
Контрола на сечење компјутерски програми 15 инчен тач скрин
Моќност на моторот              380V/ 50Hz / 3 KW/ 3 phase
тежина                               2.500 kg
димензии                         2,3 х 2,3 х 1,5 м
ЦЕНА во УСД + 18%ддв                  14.000 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “OZX920M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор