Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електричен нож со програмска контрола и нов touch screen BW-4908 V9.2

188.100,00 ден +18% ддв

Категорија
модел BW-4908 V9.2
мах ширина на сечење 490 мм х 490 мм
мах дебелина на сечење 80 мм
мин должина на сечење 30 мм
програмска контрола да
аритметичка контрола да
сечење на хартијата автоматско
тач скреен во боја 10 инчен
инфрацрвена затита да
точност на положбата +-0,1 мм
автоматско буткање на хартијата електрично
автоматско сечење на хартијата електрично
заден мотор мотор со голема брзина
брзина на буткање на хартијата 7 м/мин
тежина 175 kg
напојување и моќност 220V/50Hz,  1200W
димезии 1.020 х 780 х 1.325 мм
Цена во УСД + 18%ддв  3.300 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен нож со програмска контрола и нов touch screen BW-4908 V9.2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор