Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електричен нож за сечење хартија BW-4606 V7.2

93.000,00 ден +18% ддв

Категорија
модел BW-4606 V7.2
мах ширина на сечење 460 мм
мах дебелина на сечење 60 мм
мин должина на сечење 30 мм
мах должина на сечење 460 мм
притискање на хартијата автоматско, независно
сечење на хартијата автоматско
оптичка линија на сечење да
инфрацрвена затита да
буткање на хартијата електрично
сечење после притискање на хартијата да
автоматско управување со 7”LCD екран програмски
тежина 120 kg
напојување и моќност 220V/50Hz,  1800W
димезии 1.020 х 780 х 1.325 мм
Цена во УСД + 18%ддв  1.500 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен нож за сечење хартија BW-4606 V7.2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор