Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Електричен нож за сечење хартија за на маса BW-QZ320

34.200,00 ден +18% ддв

Категорија

                                          Технички карактеристики:

модел BW-QZ320
мах ширина на сечење 320 мм
мах дебелина на сечење 25 мм
мин должина на сечење 45 мм
мах должина на сечење 450 мм
притискање на хартијата автоматско, независно
сечење на хартијата автоматско
оптичка линија на сечење да
инфрацрвена затита да
буткање на хартијата електрично
сечење после притискање на хартијата да
тежина 45 kg
напојување и моќност 220V/50Hz,  120W
димезии 500 х 540 х 270 мм
Цена во УСД + 18%ддв  600 УСД + 18%ддв

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Електричен нож за сечење хартија за на маса BW-QZ320”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор