Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Автоматска машина дупчење на хартија за блокови хартија и календари AP-400

870.000,00 ден +18% ддв

модел AP- 400
мах ширина на дупчење 420х420 мм
мин ширирна на дупчење 140х140 мм
број на удари ви минута 120 пати/мин
мах дебелина на дупчење 2 мм
напојување 3 х 380V, 50 Hz
воздушен компресор 3 KW
воздушен притисок 3-6 bara
димензии 2200х1600х1300mm
тежина 720 kg
Цена на машината 15.000 УСД  +  18% ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Автоматска машина дупчење на хартија за блокови хартија и календари AP-400”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор