Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

YD-LMR – 1300 за двострано ламинирање на хартија

314.600,00 ден +18% ддв

Карактеристики:
– двострано топло ламинираwе
– ламинира до 1600мм ширина,
– предни валци: силиконски, топли, загревани со цевкаст систем за директно греење во валците,
– задни валци: силиконски, ладни
– ножен панел за вклучување на ламинирањето или автоматски – континуирано,
– дигитален дисплеј на сите параметри ЛЦД панел,
– фина регулација на температурата и брзината,
– копче за вракање назад при прескокнување на ламинатот,
– користи и ПЕТ и БОПП фолија на ролни
– гаранција: 1 година

Технички карактеристики:

модел          YD-LMR-1300
цена во УСД +18% ддв 5.500 USD + 18% ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “YD-LMR – 1300 за двострано ламинирање на хартија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор