Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

YD-LC-1660 ZJ Автоматски електрични ламинатори за еднострано ладно ламнирање

287.564,00 ден +18% ддв

Технички карактеристики:

model

YD-LC1660ZJ

мах работна ширина

1660 мм

мах брзина на ламинирањето

5 м/мин

дијаметар на ваљаците

128 мм

Подигачка висина на ваљакот

23 мм

Напојување

1 фаза, 50 Hz

моќност на моторот

60 W

тежина

250 кг

димензии

(2070 х 740 х 1400) мм

Цена во УСД + 18%ддв

4.870 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “YD-LC-1660 ZJ Автоматски електрични ламинатори за еднострано ладно ламнирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор