Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачен Отсечувач на агли SQJ-50

34.450,00 ден +18% ддв

SQJ-50 отсечувачот на агли е специјална професионална и индустриска рачна машина за отсечување на агли за хартија во индустријата за печатење и пакување.

Тешка метална констукција.

Лесен за работа и има ниска цена.

Достапен е со различни спецификации на ножеви за дупчење: R=20/3, 10, 40/3, 50,3, 20, 100/3 mm

 

Технички карактеристики:

модел SQJ-50
начин на сечење рачно
мах дебелина на сечење 50 мм
број на ножеви во коплет со машината R6 и R4
димензии 340 х 380 х 650 мм
тежина                   35 кг
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 650 УСД + 18%ддв
mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор