Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

DC-30C+

53.000,00 ден +18% ддв

модел     DC-30C+
тип перфектен термобиндер
марка DOCON
фреза ДА
штица за топло притискање НЕ
мултифункционална ДА
Електричен погон на шетка со лепак НЕ
мах формат на лепење 320 х 280 мм
мах дебелина на лепење две страни-40 мм
мах дебелина на корицата за лепење 50-400 гр
Време на загревање 15 мин
Напојување/моќност 220V/50Hz/500W
тежина 40 kg
димезии 650х600х500мм
ЦЕНА во УСД + 18% ддв     1.000 УСД + 18%ддв

ЗАБЕЛЕШКА: DC-30B+ и DC-30C+ имаат вградено разделувач (spliter), бигување (creaser), перфоратор (perforator), брановиден разделувач (wave spliter) и отсечувач на агли (corner cutter) – затоа се означуваат како МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “DC-30C+”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор