Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

BW F3501В, ламинатор на ролни

646.360,00 ден +18% ддв

ширина: 200-350мм
должина: 180-750мм
дебелина на хартија: 120-400gsm
Брзина: 250 м/час
мах дијаметар на ролната: 210мм
Напојување: 220V / 50Hz

автоматско земање на хартијата
од влезот со вшмукување
автоматска контрола на инсталирање
3 греени валци
автоматско сечење на ламинатот
Антивиткачка шипка
еднострано и двострано ламинирање
уред за автодијагноза
LCD Дисплеј

цена во УСД 11.300 +18% ддв

 

 

 

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор