Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

BW-F350В

68.640,00 ден +18% ддв

Технички карактеристики:

ширина: 130-350mm
должина: 110-999mm
дебелина на хартија: 80-400gsm
Брзина: 300 м/час
мах дијаметар на ролната: 210mm
Напојување: 220V / 50Hz

рачно ставање на хартија
двa греени валци
рачно сечење
двострано ламинирање
LCD Дисплеј

Антивиткачка шипка
прифатна осовина за ладна ламинација
автоматска запирање

Димезии на машината 460х600х510 мм
нето тежина 50 кг

1.200 УСД +18% ддв

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор