Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

К330А

140.000,00 ден +18% ддв

модел систем за ставање на хартија мах ширина на хартија мах должина на хартија мах дебелина на хартија брзина листови/мин Димензии (мм) Тежина (кг) ЦЕНА во УСД+18%ддв
K330A рачно 120-320 мм 80-999 мм 80-400 гр 8000 1600х630х1150 98 2.500 USD + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “К330А”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор