Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Полуавтоматски сечач на визит картички MSD-ZN А4 формат

13.250,00 ден +18% ддв

Карактеристики:

модел: BW MSD-ZN

 – формат на хартија: А4(210х297)мм/(195-212х297)мм

– димензии на отсечената картичка (фиксна): (90х54)мм

– маргини на хартијата: подесувачки опег (лево)9-13мм,(горе)3-10мм

– брзина 30 листови/мин

– времетрање на ножот: 100.000 пати

– напојување: 220 V, 50 Hz, 18 W

– тежина: 4,8 кг

– димензии: (430х210х125)мм

 

 

  Цена:  =  250 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Полуавтоматски сечач на визит картички MSD-ZN А4 формат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор