Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Холограмска ПЕТ фолии на ролни за топло ламинирање

5.760,00 ден7.830,00 ден +18% ддв

внатрешен дијаметар: 76 мм (3’)
дебелина: 30 мик
должина: 1.000 м
ширина: 320, 435 мм
вид на холограм: Диамонд, ГЗ, МБ
Цена: = 18 денари/м2 + 18%ддв

Избор

320 Диамонд, 435 Диамонд, 320 Г3, 435 Г3, 320 МБ, 435 МБ

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор