Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Фолии на ролни за принтери со фолија за топол печат на мека и тврда корица

2.300,00 ден +18% ддв

внатрешен дијаметар: 25,4 мм (1’)

дебелина: 24 мик

димензии ширина/должина :   60 мм x 100 м за принтери за тврда корица

                                                    200 мм х   50 м за принтери за мека корица

боја: сребрена, златна, розе златна, црвена, сина, холограмска

 

Цена:  40 УСД / 2.300 МКД / ролна + 18%ддв

Избор

(60мм х 100м) 24 мик, (200мм х 50м) 24 мик

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фолии на ролни за принтери со фолија за топол печат на мека и тврда корица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор