Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Меки Термопапки за Термповрзување од OPUS

10,00 ден22,00 ден +18% ддв

SKU: Не е достапно Категорија

Спецификација на тврдата корица:

модел: O.THERMOLUX A4

димензии: 297 х 210 мм

формат:А4 + портрет ориентација

тип на корица: мека

дебелина: од 1,5 до 51 мм

тип на материјал: проѕирна пластика напред бел мазен картон назад

транспарентност: транспарентна

систем на поврзување: термобинд

 

Опис на продуктот:.

Совршена презентација на документацијата! Многу популарни корици што ги користат илјадници компании. Транспарентниот преден капак од ПВЦ ги подобрува боите на насловната страница на вашата документација и го штити од оштетување и нечистотија. Задниот дел на капакот е изработен од сјаен картон, кој на документацијата и дава елегантен карактер, а во исто време е многу отпорен на нечистотија.

25 корици во пакетот.

Нестандардни формати и други дебелини на ‘рбетот достапни по специјална нарачка.

 

глемина (мм) број на листови за поврзување ЦЕНА во денари/парче + 18%ддв
1,5 mm 15 15
2 mm 20 15
3 mm 30 15
4 mm 40 15
6 mm 60 16
8 mm 80 16
10 mm 100 16
12 mm 120 16
15 mm 150 16
18 mm 180 17
21 mm 210 17
24 mm 240 19
27 mm 270 19
30 mm 300 19
36 mm 360 22
42 mm 420 22
48 mm 480 23
51 mm 510 23

 

Големина мм

1.5 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 15 мм, 18 мм, 21 мм, 24 мм, 27 мм, 30 мм, 36 мм, 42 мм, 48 мм, 51 мм

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор