Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Тврди корици и шини за метално поврзување од OPUS

150,00 ден +18% ддв

Спецификација на тврдата корица:

модел: O.HARD COVER Classic 304x212mm (A4 + vertical)

димензии: 304 х 212 мм

формат:А4 + портрет ориентација

тип на корица: тврда

дебелина: 2,2 мм

тип: Classic

поврзувачки систем: METALBIND

бои: црна, сребрена, бордо, небеско сина и зелена.

 

Спецификација на шината:

ширини: 7, 10, 13, 16 мм

должина: 304 мм

формат: А4+портрет, А3+пејсаж

тип на обложување: Classic

бои: црна, сребрена, бордо, небеско сина и зелена.

 

Опис на продуктот:

Цврстите корици на системот METALBIND кој се состои од предна и задна корица во формат А4 + вертикално, кои се врзани со метална шина.

Достапни бои: црна, небеско сина, бордо, сребрена и зелена.

Сее користи со шина модел O.CHANNEL Classic 304 mm.

Пакетот вклучува комплет корици за 10 поврзувања – книги.

Нестандардни формати и бои се достапни по специјална нарачка.

 

ЦЕНА на една шина е: 50 ден + 18% ддв

ЦЕНА на еден пар корици (2бр.) е: 100 ден + 18%ддв

 

ЦЕНА на коплет од две корици и една шина е: 150 ден + 18% ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Тврди корици и шини за метално поврзување од OPUS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор