Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рибони и Фолии на ролни за принтери со фолија за топол печат на ленти AMD320

САТЕНСКИ РИБОНИ:

димензии ширина/должина : 2 см x 100 м                                           

боја: црвена, сина, бела, црна

Цена:  8 УСД / 500 МКД / ролна + 18%ддв

 

ФОЛИИ:

Мат:

димензии ширина/должина : 2,5 см x 100 м                                           

боја: златна, црвена, сина, зелена, бела

Цена:  8 УСД / 500 МКД / ролна + 18%ддв

 

Сјај:

димензии ширина/должина : 2,5 см x 100 м                                           

боја: златна, сребрена, црвена, сина, розе златна

Цена:  13 УСД / 800 МКД / ролна + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рибони и Фолии на ролни за принтери со фолија за топол печат на ленти AMD320”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор