Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Режач на самолепливи етикети модел BW-8501

26.500,00 ден +18% ддв

модел BW-8501
мах ширина на сечење 600 мм
мин растојание 10 мм
брзина на ротирање 280 ротации/мин
доаѓа со држачи на сечила-ножеви и перфоратори 15 ножеви, 1 перфоратор
доаѓа со рабни гумени тркалца 2 парчиња
тежина 50 kg
напојување и моќност 220V/50Hz,  120W
димезии 1.050 х 700 х 790 мм
Цена во УСД + 18%ддв  500 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Режач на самолепливи етикети модел BW-8501”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор