Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачни машини за укоричување со пластични спирали YD CM 603

3.200,00 ден +18% ддв

Технички податоци:
МОДЕЛ: YD-CM 635

kонструкција и оклоп: метална, метален
мах.Ширина на дупчење: А4 (15,19,20 и 21 дупка) 30 см
капацитет на дупчење: 12 листа (80гр) одеднаш
капацитет на поврзување: мах 200 листа (80гр), 22 мм
вид на спирали кои ги користи: пластични, 6 – 22 мм
регулацијата на длабочината на дупчењето (маргините): нема
систем за вклучување и исклучување на ножевите за дупчење: да, 3 ножа
спремник за отпад: да
димензии: (400 х 239 х 340)мм
тежина: 5,0 кг
стандард: ISO 9001
гаранција: 12 месеци

ЦЕНА: 60 УСД  + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачни машини за укоричување со пластични спирали YD CM 603”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор