Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачни машини за втиснување на хартија YF-710.920.1100

   Технички карактеристики:

модел YF-710C YF-920C YF-1100C
мах работна ширина                  710 920 1100
Опсег на хартијата > 80 g/m2 > 80 g/m2 > 80 g/m2
       работен притисок 5 – 10 pa 95 – 10 pa 5 – 10 pa
топлинска моќност 2,2 KW 2,2 KW 2,2 KW
напојување и моќност 220V/50Hz/ 2.KW 220V/50Hz/ 3 KW 220V/50Hz/ 3 KW
тежина бруто/нето 1200 кг 1300 кг 1400 кг
димензии (1440х970х1280)мм (1650х970х1280)мм (1830х970х1280)мм
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 9.800 УСД +18%ддв 10.500 УСД + 18%ддв 11.500 УСД + 18%ддв

 

 

Цената на машината е со еден валјак.

 

Цената на валците со друга шара е  1.300 УСД + 18%ддв.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачни машини за втиснување на хартија YF-710.920.1100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор