Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачни машина за нанесување на УВ лак UV-C930/C930S

модел UV-C930 UV-C930S
тип УВ лакирање УВ лакирање
мах ширина на нанесување 930 мм 36 930 мм 36
начни на сушење ултравиолетова светлина ултравиолетова светлина
дебелина на хартија 0–2 мм 0–2 мм
брзина 0-7,7 м/мин 0-7,7 м/мин
моќност 7,5 KW 7,5 KW
UV ламба 1 парче 1 парче
оперативен метод движење со ел. мотор движење со ел. мотор
тежина 170 кг 220 кг
димензии 1040 х 650 х 1090 мм 1040 х 650 х 1090 мм
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 3.000 USD + 18%ддв 3.200 USD + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачни машина за нанесување на УВ лак UV-C930/C930S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор