Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачни машина за нанесување на УВ лак UV-C320/C480/C650

             модел UV-C320 UV-C480 UV-C650
тип УВ лакирање УВ лакирање УВ лакирање
мах ширина на нанесување 320 мм 14 480 мм 18 650 мм 24
начни на сушење ултравиолетова светлина ултравиолетова светлина ултравиолетова светлина
дебелина на хартија 0–2 мм 0–2 мм 0–2 мм
брзина 0-7,7 м/мин 0-7,7 м/мин 0-7,7 м/мин
моќност 2,2 KW 3 KW 4,4 KW
UV ламба 1 парче 1 парче 1 парче
оперативен метод движење со ел. мотор движење со ел. мотор движење со ел. мотор
тежина 75 кг 98 кг 128 кг
димензии 780 х 700 х 580 мм 940 х 730 х 640 мм 1100 х 730 х 1760 мм
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 1.300 USD + 18%ддв 1.800 USD + 18%ддв 2.300 USD + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачни машина за нанесување на УВ лак UV-C320/C480/C650”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор