Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна преса за топол трансфер ST-4050A

28.350,00 ден +18% ддв

Најновиот лансиран Sunemta бренд FREESUB Model ST-4050А, е специјална машина за преса на топлина под висок притисок за топол трансфер – сублимација. Тоа е направена од специјална леена легура на магнезиум за помала тежина.

модел ST-4050A
мах формат на трансфер 400 х 500 мм
дисплеј на функциите ЛЦД
регулација на притисокот да
регулација на температурата да
регулација на времетраењето да
употреба за маици
напојување 220V/50Hz/ 1.100W
тежина 22 кг
димензии (810х520х485)мм
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 450 УСД +18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна преса за топол трансфер ST-4050A”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор