Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

РАЧНА ПРЕСА ЗА ТОПОЛ ТРАНСФЕР НА 3 ГОЛЕМИНИ НА ШОЛЈИ ST-BJ 3 in 1

15.500,00 ден +18% ддв

Машината за топол трансфер може да пренесе било каква испечатена слика на шолјата.

 

ФУНКЦИИ:

Електричен дигитален приказ на температурата, автоматска константна температура

Може директно да се зголеми температурата без претходно ставање на шолјата.

Може да работи 12 часа непрекинато

Мах температура од 0-399C

Контрола на температурата од 0-180сек

 

 

Технички карактеристики:

модел ST-BJ 3 in 1
дисплеј на функциите ЛЦД
регулација на притисокот да
регулација на температурата да
регулација на времетраењето да
апликациска површина кружна и конусна шолја
дијаметар на кругот 81мм/11оз, 75мм, 65мм
дијаметар на конусот 12сm(H)*8,6cm(Dia)*6,2cm(Dia)

16,1cm(H)*8,5cm(Dia)*6,1cm(Dia)

употреба за 3 големини шолји
напојување 220V/50Hz/ 350W
тежина 10 кг
димензии (42х36х49)cm
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 250 УСД +18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “РАЧНА ПРЕСА ЗА ТОПОЛ ТРАНСФЕР НА 3 ГОЛЕМИНИ НА ШОЛЈИ ST-BJ 3 in 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор