Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна машина за укоричување со пластични спирали YD-CM 638

5,800ден +18% ддв

Технички податоци:
МОДЕЛ:YD-CM 638
конструкција и оклоп: метална, метален
мах.Ширина на дупчење: А4, А5, Б5 и сите формати помали од А4
капацитет на дупчење: 17 листа (80гр) одеднаш
капацитет на поврзување: мах 500 листа (80гр), 51 мм
вид на спирали кои ги користи: пластични, 6 – 51 мм
регулацијата на длабочината на дупчењето (маргините): 2,5 – 6,5 мм
систем за вклучување и исклучување на ножевите за дупчење: да, на сите 21 ножа
спремник за отпад: да
димензии: (400 х 239 х 340)мм
тежина:5,5 кг
стандард: ISO 9001
гаранција: 12 месеци

ЦЕНА: 110 УСД  + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за укоричување со пластични спирали YD-CM 638”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор