Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна машина за укоричување со пластични спирали YD-CM 701

16.500,00 ден +18% ддв

Технички податоци

МОДЕЛ: YD-CM 701
констукција/ оклоп: метална, метален
мах ширина на поврзување: А4 (21 дупка,30 см)
чекор на дупчење: 9:16″ правоаголни дупки (3х8)мм
капцитет на дупчење: 26 листа / 80 гр хартија
мах број на листови за поврзување: 500 листа (80 гр)
мах големина на отварање/затварање на спиралите (диаметар): 6 – 51 мм
регулација на маргините: 2,5/4,5/6,5 мм
систем за вклучување/исклучување:на сите 21 ножеви
систем на дупчење: рачно
систем наповрзување: рачно
број на ножеви за дупчење: 21 нож, (3х8)мм
димензии: (395 х 360 х 235)мм
тежина:  18 кг
стандард:ISO 9001

ЦЕНА: 300 УСД  +18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за укоричување со пластични спирали YD-CM 701”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор