Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна машина за укоричување со метални спирали YD-WM 750

10.260,00 ден +18% ддв

Технички податоци:

– МОДЕЛ                                                                                                 YD-WM 750

– констукција/ оклоп                                                                           метална, метален

– мах ширина на поврзување                                                           А4 (34 дупка,30 см)

– чекор на дупчење                                                                             3:1″ квадратни дупки (4х4)мм

– капцитет на дупчење                                                                      15 листа / 80 гр хартија

– мах број на листови за поврзување                                           120 листа (80 гр)

– мах големина на затварање на (диаметар)                             4,8 – 14,3 мм

– регулација на маргините                                                               2 – 5 мм

– фина регулација на затварањето                                                да

  на метаните спирали

– систем за вклучување/исклучување                                         34 ножа, (4х4)мм

– начин на дупчење                                                                            рачно

– начин на поврзување                                                                      рачно

– број наножеви за дупчење                                                            34 нож, (4х4)мм

– димензии                                                                                           (295 х 600 х 370)мм

– тежина                                                                                                10 кг

– стандард                                                                                            ISO 9001

ЦЕНА                                                                                                  180 УСД  + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за укоричување со метални спирали YD-WM 750”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор