Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна машина за укоричување со метални спирали со вградени 2 алати 3:1″ и 2:1″ WW2500

22.000,00 ден +18% ддв

модел 2 метални алати 3:1″ и 2:1″   WW2500
поврзување пметални спирали
начин на работа рачно
број на дупки 24 дупки метални
растојанието на дупките  6,4 мм -12.4 мм (метални спирали 3:1″ / 15.9″ мм – 1″ мм (метални спирали 2:1″
капацитет на дупчење 25 листа со едно дупчење
мах капацитет на поврзување 120 листа (3:1″) метални спирали

300 листа  (2:1″) метални спирали

мах ширина на бушење (мм)  330 мм (F4)

ЦЕНА: 400 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за укоричување со метални спирали со вградени 2 алати 3:1″ и 2:1″ WW2500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор