Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна машина за укоричување со метални спирали YD-WM 703

19.950,00 ден +18% ддв

Технички податоци

–  МОДЕЛ

–  констукција/ оклоп

–  мах ширина на поврзување

–  чекор на дупчење

–  капцитет на дупчење

–  мах број на листови за поврзување

–  мах големина на затварање на (диаметар)

–  регулација на маргините

–  фина регулација на затварањето   на     метаните спирали

–  систем за вклучување/исклучување

–  начин на дупчење

–  начин на поврзување

–  број наножеви за дупчење

–  димензии

–  тежина

–  стандард

YD-WM 703

метална, метален

А4 (34 дупки,30 см)

3:1″ квадратни дупки (4х4)мм

26 листа / 80 гр хартија

120 листа (80 гр)

4,8  – 14,3 мм

2,5/4,5/6,5 мм

да

 

да

рачно

рачно

34 нож, (4х4)мм

(395 х 360 х 235)мм

18 кг

ISO 9001

   ЦЕНА                                                            350 УСД  + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за укоричување со метални спирали YD-WM 703”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор