Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна машина за дупчење со менување на алати 600 Р

13.750,00 ден +18% ддв

мах ширина на дупчење: 35 – 70 см
начин на дупчење: мануелен
користење на променливи алати за дупчење: да
капацитет на дупчење: 25 листа 80 гр хартија одеднаш
регулација на маргините на дупчењето: 2 – 8 мм
систем за вклучување/исклучување на сите ножеви за дупчење:да
систем за заштита при дупчење од преоптоварување: да
поголем спремник за отпад: да
димензии: (365 х 555 х 530)мм
тежина: 8,3 кг
стандард: ISO 9001

ЦЕНА: 300 УСД  + 18%ддв  (цената е без алат)

Алати за дупчењето кои машината може да ги користи:

F21 за пластични спирали 9/16, 21 правоаголни дупки, 4х8 мм
F35 за метални спирали 3:1, 35 квадратни дупки, 4х4 мм
Y35 за метални спирали 3:1, 35 кружни дупки, дијаметар 4 мм
F23 за метални спирали 2:1, 23 квадратни дупки, 5х5 мм
Y23 за метални спирали 2:1, 23 кружни дупки, дијаметар 5 мм

Цена на еден алат за дупчење: 130 УСД  + 18% ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна машина за дупчење со менување на алати 600 Р”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор