Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачна комбинирана машина за укоричување со пластични и метални спирали CW2500

22.000,00 ден +18% ддв

модел пластични 51 мм и  метални 3:1″   CW2500
поврзување пластични и метални спирали
начин на работа рачно
Nброј на дупки 24 дупки метални, 40 дупки пластични
HРастојанието на дупките  6.4 мм -12.4 мм (метални спирали 3:1″) / 6 мм – 51 мм пластични спирали
капацитет на дупчење 25 листа со едно дупчење
мах капацитет на поврзување 120 листа (14.3 мм) метални спирали

500 листа  (51 мм) пластични спирали

Mмах ширина на бушење (мм)  330 мм (F4)

ЦЕНА: 400 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачна комбинирана машина за укоричување со пластични и метални спирали CW2500”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор