Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачен Отсечувач на агли S 200

9.900,00 ден +18% ддв

Моделот S200 е S100 отсечувач на агли со вклучен полукружен нож за календари D21.

Најсилната и најефикасна мултифункционална опрема за заокружување на агли со заменливи алати (ножчиња). Се користи за секаков вид на хартија, корици за укоричување, ламинирани беџови, ламинирани визит карти и сл. Има вградено во неа фиока за отпад и фиока за заменливите алати(ножчиња). Има на располагање 6 ножчиња за замена: R3,5, R6, R10, C15, D6 и D21.

Произведено: Тајван.

Капацитет на сечење: 10 мм или 100 листа 80 гр хартија.

Цена: 180 УСД + 18% ддв ( во цената е вклучено ножче D21)

Цена на едно ножче: 30 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен Отсечувач на агли S 200”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор