Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачен отсечувач на агли QY-30P

9.350,00 ден +18% ддв

Категорија
модел QY-30P
начин на сечење рачно
мах дебелина на сечење 30 мм
број на ножеви во комплет R6 и R10
димензии 160 х 280 х 320 мм
моќност                         /
тежина                         10 кг
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 170 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен отсечувач на агли QY-30P”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор