Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Рачен отсечувач на агли BW-8800

11.000,00 ден +18% ддв

Технички Карактеристики:

модел                                   BW-8800
начин на сечење                                      рачно
мах дебелина на сечење                                      30 мм
број на ножеви во коплет со машината                                     R6 и R4
димензии                          320 х 220 х 230 мм
тежина                                        8,5 кг
ЦЕНА во УСД + 18%ддв                          200 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Рачен отсечувач на агли BW-8800”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор