Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ПЕТ Метализирана Црна фолија на ролни

внатрешен дијаметар на ролната:  76 мм (3)

 

дебелина:  22 мик

 

ширина: можност за сечење на сите ширини по желба на клиентот од Џамбо ролни

 

должина:  стандард 2000 м или должина по желба на клиентот 

 

боја:   црна

 

Испорака:  По Договор

 

Цена:   Црна  =  10,0 денари/м2 + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПЕТ Метализирана Црна фолија на ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор