Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Нови паметни автоматски термобиндери K6C

190.800,00 ден +18% ддв

модел K6C
мах должина на лепење 310 мм
мах дебелина ма леоење 60 мм
фреза 18 големи заби за мелење и две засеци
длабочиња на глодање 05/ 07/ 1 мм
работна брзина 300-450 книги/час
време на загревање 35 мин
       ваљци за леоење 2 бочни + 1 странично
  метод на собирање прашина 1 вентилатор
дигиталан двојна контрола на     брзината              2 пати
         режин на работа RLR
високобрзински термобиндер да
дисплеј на функциите 7” тачекран во боја
мелење, технологија на самостојно прилагодување Променлива брзина и притисок според дебелината на книгата
лебдечка конзола за различен оператор да
напојување 220V/50Hz/ 2.600W
тежина бруто/нето 240 кг
димензии (1300х670х1080)мм
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 3.600 УСД +18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нови паметни автоматски термобиндери K6C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор