Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ПЕТ Метализирана Златна фолија на ролни

7.700,00 ден11.000,00 ден +18% ддв

внатрешен дијаметар: 76 мм (3)

 

дебелина: 22 мик

 

ширина: можност за сечење на сите ширини по желба на клиентот од Џамбо ролни

 

должина:  стандард 2000 м или должина по желба на клиентот  

 

боја:   златна

 

Испорака:  Веднаш или 1 ден

 

Цена:   Златна  =  9,0 денари/м2 + 18%ддв

 

 

Избор

350 сребрена, 440 сребрена, 500 сребрена, 350 златна, 440 златна, 500 златна

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор