Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

ПЕТ Метализирана Сребрена фолија на ролни

внатрешен дијаметар на ролната: 76 мм (3)

 

дебелина: 22 мик

 

ширина:  стандардни : 350, 440, 500, 600, 640, 700 мм,

 

ширина: можност за сечење на сите ширини по желба на клиентот од Џамбо ролни

 

должина:  стандард 2.000 м или должина по желба на клиентот  

 

боја:  сребрена

 

Испорака:  Веднаш или 1 ден

 

Цена:   Сребрена  = 6,0 денари/м2 + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПЕТ Метализирана Сребрена фолија на ролни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор