Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Меко Кадифена Мат БОПП фолии на ролни за топло ламинирање

17.500,00 ден35.000,00 ден +18% ддв

внатрешен дијаметар: 76 мм (3’)
дебелина: 27 мик
должина: 2.000 м
ширина: 350, 500, 700 мм
Цена: 25 денари/м2 + 18%ддв

ИЗБОР

350 мм, 500 мм, 700 мм

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор