Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Машини за топло бигување на тврди повези QJY520

132.500,00 ден +18% ддв

Карактеристики:

за вградување на жлебот-бигот брз тврдата корицата на книгите за врзување.

– температурата на целата машина е контролирана од осумцифрени микрокомпјутерски чипови и се прикажува со дигитален уред за прилагодување со три цифри.

пнеуматската направа ја олеснува работата, што ја прави машината да работи постабилно, а  притисокот да биде попропорционален.

– температурата, притисокот и положбата на жлебот-бигот можат да се регулираат на која длабочина да се наместа на тврдата корица.

позицијата на жлебот може да се сигнализира со светлина.

– машината е елетрична и дизајнирана за на маса. Во машината има електричен тип на контролен систем што е попрецизен и поудобен за прилагодување на притисокот (само QJY520)

 

Технички карактеристики:

модел QJY520
мах ширина на бигот 520 мм
моќност на греењето 2 х 250 W
начин на притискање пнеуматско
тежина 60 kg
напојување и моќност 220V/50Hz,500W
димезии 630х450х1150 мм
Цена во УСД + 18%ддв  2.500 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машини за топло бигување на тврди повези QJY520”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор