Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Машини за правење две дупки за рачки за хартиени кеси BD-100

159.000,00 ден +18% ддв

Карактеристики:

Машината е адаптирана за правење дупки за сите видови на хартиени кеси, големи завиткани пластични кутии, кеси за подароци, папки за пакување, влошки за железни листови за пакување кондури и репрезантитивни сертификати.

Опремена е со две глави и може да занитви-издупчи 2 дупчиња во исто време на симетрична позиција на работниот простор. Просторот меѓу двете глави може да се подесува – менува.

Технички карактеристики:

модел BD-100
регулација на просторот мегу главите 60–120 мм(S)      120-220мм(B)
напојување 220V/50Hz/30W
моќност 0,37 KW
димензии 800 х 700 х 1550 мм
бруто/нето тежина 200/160 кг
Цена во УСД + 18%ддв  3.000 УСД + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машини за правење две дупки за рачки за хартиени кеси BD-100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор