Тел. +389 72 226 077
0 Items - 0.00ден
0
  • No products in the cart.

Машини за правење две дупки за рачки за хартиени кеси BD-100

159,000.00ден +18% ддв

Compare

Карактеристики:

Машината е адаптирана за правење дупки за сите видови на хартиени кеси, големи завиткани пластични кутии, кеси за подароци, папки за пакување, влошки за железни листови за пакување кондури и репрезантитивни сертификати.

Опремена е со две глави и може да занитви-издупчи 2 дупчиња во исто време на симетрична позиција на работниот простор. Просторот меѓу двете глави може да се подесува – менува.

Технички карактеристики:

модел BD-100
регулација на просторот мегу главите 60–120 мм(S)      120-220мм(B)
напојување 220V/50Hz/30W
моќност 0,37 KW
димензии 800 х 700 х 1550 мм
бруто/нето тежина 200/160 кг
Цена во УСД + 18%ддв  3.000 УСД + 18%ддв

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Машини за правење две дупки за рачки за хартиени кеси BD-100”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enter your keyword