Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Машини за виткање на хартија DF431/421 DF231/221

Модел DF231 DF431 DF-221 DF-421
Послужавник за преклоп 2 4 2 4
Max формат 310*700mm 310*700mm 210*420mm 210*620mm
Mин формат 50*70mm
Тежина на хартија 20gsm-125gsm (pomala brzina koga hartijata e pomala od 40gasm)
Max брзина 80m/min
Моќност 50w
Напојување AC220V/50Hz
Димензии на машината 1050*525*505mm 1080*530*580mm 1020*425*525mm 1020*430*580mm
Пакувачки димензии 620*520*620mm 640*570*850mm 540*530*650mm 560*530*725mm
Бруто тежина 44kg 62kg 37kg 53.5kg
Нето тежина 35kg 48kg 30kg 43.5kg
Цена во УСД + 18%ддв 1.000 УСД + ддв 1.100 УСД + ддв 900 УСД + ддв 1.000 УСД + ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машини за виткање на хартија DF431/421 DF231/221”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор