Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Машина за поврзување на тврди корици со шини OPUS Atlas 190

24.700,00 ден +18% ддв

Карактеристики:

Современиот уред на системот METALBIND, кој овозможува поврзување и де-врзување на документи со дебелина до 190 листови. Има многу цврста конструкција со метално куќиште. Се препорачува како канцелариски уред.

 

 

 

                           Технички карактеристики:

модел ATLAS 190
мах формат на поврзување А4 – портрет или А3 од пократката страна
мах број на листови за пврзување 190 листа
тип на табота рачен
гарнција 2 години
тежина бруто/нето 16/18 кг
димензии (180х435х320)мм
ЦЕНА во ЕУР + 18%ддв 400 ЕУР + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машина за поврзување на тврди корици со шини OPUS Atlas 190”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор