Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Машина за поврзување на тврди корици со шини OPUS Atlas 300 mono

29.200,00 ден +18% ддв

Карактеристики:

Современиот уред на системот METALBIND, кој овозможува поврзување и де-врзување на документи со дебелина до 300 листови. Има многу цврста конструкција со метално куќиште. Се препорачува како канцелариски уред.

 

модел ATTLAS 300 mono
мах формат на поврзување А3 од пократката страна
мах број на листови за пврзување 300 листа
тип на табота рачен
гарнција 2 години
тежина бруто/нето 16,3/ 19,5 кг
димензии (260х435х320)мм
ЦЕНА во ЕУР + 18%ддв 560 ЕУР + 18%ддв

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машина за поврзување на тврди корици со шини OPUS Atlas 300 mono”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор