Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Машина за нанесување на УВ лак DC-330LA

114.000,00 ден +18% ддв

DC-330LA е нов модел на машина за нанесување на УВ лак и УВ лакирање.

Може да го обложи – нанесе УВ лакот на површините на фотографии, пластика, обложена хартија, уметничка хартија, златна и сребрена хартија, ПВЦ, ПЕТ, платно, компактни дискови, и така натаму. Резулататот е водоотопрен, мазен, отпорен на абење и има убав сјај.

Се користи за лакирање на целите површини на саканите димензии.

             модел DC-330LA
тип УВ лакирање
ширина на лакирање 330 мм
дебелина на лак 8 г/м2
брзина 1,5 м/мин
регулација на температура да
тежина 38 кг
димензии 600х550х240мм
ЦЕНА во УСД + 18%ддв 1.900 USD + 18%ддв

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Машина за нанесување на УВ лак DC-330LA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор