Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Тонер Трансфер Фолии од OPUS

4,50 ден +18% ддв

На ролни:

внатрешен дијаметар: 25 мм (1’)

ширина:   320 мм

должина: 200 м

боја: златна, сребрена, црвена, сина,

Цена на ролна:  4.500 денари/ролна + 18%ддв  или 70 УСД/ролна + 18%ддв

 

 

Сечени на формати: А4, A3:

Цена на А4 формат :  =  4,5 денари/парче + 18%ддв

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор