Tel. +389 72 226 077
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.
0 Производи - 0,00 ден
0
  • Нема производи во количката.

Индустриски машини за виткање на хартија BW-384S/384SC

336.400,00 ден +18% ддв

Техничка спецификација:

Работна средина Температура                        5-35

Релативна влажност                                         40%-80%

Ширина на листот                                             380*520мм (макс), 65*120мм (мин.)

Ширина на собирање листови                       380*260мм (максимум) , 65*40мм (мин.) (завршено)

Количина на преклопена плоча                     4

Искривување приспособување опрема       стандардна опрема

Систем за транспорт на хартија                    систем на вшмукување

Дебелина на хартија                                        50-175 g/m²

Начин на собирање хартија                           Континуирано собирање/Вертикално собирање хартија

Брзина на преклопување и тркалање          0-22000 листови / Час (A4)

Вкупна големина                                              1500*580*1250мм

Напојување                                                       220V, 50HZ

Моќност                                                             950 W

Тежина                                                               130/131 кг

ЦЕНА                                                                  5.800 УСД + 18%ддв

 

BW-384SC Стандардна конфигурација: Функција на мерење во серии, бодирање или перфорирање.

Опција: опрема за примање хартија, разделба

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Индустриски машини за виткање на хартија BW-384S/384SC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

mk_MKMacedonian

Внесете го вашиот клучен збор